Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

3CityNetConf już za nami!

3 City Net Conf

18 kwietnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbyła się konferencja 3CityNetConf, która przyciągnęła pasjonatów technologii .NET i Azure.

Wydarzenie zainteresowało nie tylko Programistów, ale i osoby zarządzające projektami IT. Organizatorzy zadbali o różnorodność tematyczną prelekcji, dzięki czemu każdy uczestnik miał szansę wybrać interesujący go wykład. Prelekcje odbywały się w dwóch salach, z których każda wypełniona była do ostatniego miejsca.  –  Cieszy nas tak duże zainteresowanie platformami .NET i Azure – przyznaje organizator Maciej Skrzos z AnalyticsConf.

Przyjazna atmosfera panująca podczas konferencji to efekt zaproszenia do współpracy wyjątkowych prelegentów. Emil Wasilewski, Michał Smereczyński, Łukasz Grala i inni dzieląc się wiedzą, wciągali uczestników w pasjonujące dyskusje. Zaangażowanie uczestników sprawiło, że sama konferencja stała się dynamiczną wymianą myśli, doświadczeń i inspiracji.

Organizatorzy zadbali również o tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w konferencji na żywo. – Dzięki wsparciu firmy Microsoft część wykładów będzie dostępna online na channel9 – podkreśla Maciej Skrzos i zapewnia, że 3CityNetConf to obiecująca zapowiedź kolejnych wydarzeń poświęconych platformom i technologiom programistycznym. Marcin Młyński z gdańskiego STARTERA również zapowiada ciąg dalszy, zapewniając, że Inkubator zawsze chętnie wspierał będzie tego rodzaju inicjatywy.

3 City Net Conf (2)

Comments are closed.