Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Bezpłatny webinar „Szyna Danych – efektywna integracja systemów IT w Twojej firmie z wykorzystaniem rozwiązań MuleSoft”

bezplatny-webinar-grafika-na-www

Bezpłatny webinar „Szyna Danych – efektywna integracja systemów IT w Twojej firmie z wykorzystaniem rozwiązań MuleSoft”

Zapraszamy na bezpłatny webinar „Szyna Danych – efektywna integracja systemów IT w Twojej firmie z wykorzystaniem rozwiązań MuleSoft”, który odbędzie się już 30 listopada.

Bezpieczeństwo, skalowalność i łatwość komunikacji to cechy architektury IT niezbędne dla szybkiego przepływu danych, a co za tym idzie sprawnej realizacji procesów biznesowych w firmie, niezależnie od branży. Posiadane systemy oraz aplikacje warto więc poddać skutecznej integracji za pomocą nowoczesnego, bezpiecznego narzędzia jakim jest szyna danych (ESB). Dlaczego? Na to i inne pytania odpowiedzą podczas webinaru eksperci Grupy Unity.

Kiedy: 30 listopada 2016 roku, godz. 10:30

Gdzie: Przy Twoim biurku!

Koszt: Udział jest bezpłatny!

Nasi eksperci opowiedzą również:

  •  jak przyspieszyć i ujednolicić przepływ danych w firmie,
  • w jaki sposób przygotować architekturę IT firmy na rozwój o nowe aplikacje i systemy,
  • jaka jest alternatywa dla integracji point-to- point,
  • jak poprawić komunikację z systemami kontrahentów i partnerów,
  • dlaczego warto wybrać, jako narzędzie integracyjne – szynę danych (ESB),
  • które, dostępne na rynku rozwiązanie integracyjne jest najbardziej skuteczne.

Rejestracja dostępna pod adresem:

https://grupaunitywebinar.clickmeeting.pl/szyna-danych-efektywna-integracja- systemow-it- w-twojej- firmie-z-wykorzystaniem-rozwiazan-mulesoft/register?_ga=1.137473072.1209795501.1478188072

Prowadzący:

Łukasz Rychliński, New Business Developer w Grupie Unity. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 1,5 roku pracował w Kraft Foods w Wielkiej Brytanii, a następnie w Stanach Zjednoczonych rozwijając programy szkoleniowe mające na celu zwiększenie skuteczności organizacji sprzedażowych. Po powrocie do Polski kontynuował pracę w obszarze innowacyjnych technologii. Aktualnie w Grupie Unity pełni rolę New Business Developera związanym z integracjami systemów IT. Prywatnie, zapalony snowboardzista i żeglarz, ale głównie tata.

Paweł Peryga, Architekt Systemów

Wieloletni administrator systemów Linux. W Grupie Unity pełni rolę Architekta oraz kierownika zespołu Utrzymania i Rozwoju Systemów. Do jego głównych specjalizacji należy projektowanie wydajnych i skalowalnych architektur systemów oraz nowoczesne rozwiązania integracyjne. Jako zwolennik Open Source w pracy ceni sobie otwartość, współpracę oraz solidne inżynierskie podejście.

Organizator:

Grupa Unity od wielu lat pomaga klientom tworzyć strategie rozwoju oparte na spójności organizacyjnej, również w obszarze IT. W projektach integracyjnych tworzymy skalowalne ekosystemy aplikacji i urządzeń w firmach, korzystając z platformy integracyjnej Anypoint Platform firmy Mulesoft, która poprzez wbudowane mechanizmy i komponenty, takie jak szyna danych czy API Gateway – pozwala na uzyskanie nowej jakości pracy i konkurencyjności.

Comments are closed.