Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Jeszcze tylko 10 dni do zamknięcia zgłoszeń do konkursu DigITal Banking!

GFT_logo

Platforma wymiany doświadczeń i innowacyjnego biznesu, drzwi do świata technologii jutra – już 16 marca rusza kolejna edycja targów CeBIT. W Hanowerze rozwiązania rodem z przyszłości zaprezentuje między innymi 50 finalistów prestiżowego konkursu CODE_n. W międzynarodowym gronie wizjonerów znalazł się również start-up z Polski. Reprezentacja naszego kraju powiększy się dodatkowo o finalistów konkursu DigITal Banking, rodzimego odpowiednika CODE_n. Aby pojechać na tegoroczny CeBIT, trzeba się jednak spieszyć
– zgłoszenia projektów przyjmowane są jeszcze tylko przez 10 dni.

Nowe możliwości otwierają się także przed programistami znad Wisły. W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbywa się DigITal Banking, konkurs wzorowany na międzynarodowym formacie CODE_n. – Zadaniem uczestników jest stworzenie działającego prototypu oprogramowania, który zaproponuje nowe rozwiązania dla bankowości – mówi Piotr Kania, Dyrektor Zarządzający firmy GFT Polska, organizator konkursu. – Bankowość i IT to branże, które ściśle ze sobą współpracują. Zależności pomiędzy technologią a bezpieczeństwem danych będą się tylko zwiększać – wyjaśnia.

Czym różni się CODE_n od DigITal Banking? Zasadniczą modyfikacją jest to, że w rodzimej edycji mogą wziąć udział zarówno zespoły, jak i osoby indywidualne, podczas gdy międzynarodowy format jest skierowany wyłącznie do start-upów. Finaliści obu inicjatyw zdobędą szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów podczas targów CeBIT oraz nagrody pieniężne. Krajowi specjaliści muszą się jednak spieszyć. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są tylko do 14 lutego.

Innowacyjny świat przyszłości

Tegoroczna edycja CODE_n, odbywająca się pod hasłem „Into the Internet of Things” przyciągnęła ponad 400 start-upów z całego świata. Zgłoszone projekty odnoszą się do takich obszarów jak Industry 4.0, Smart City, Future Mobility oraz Digital Life, tworząc kompleksową wizję technologicznej przyszłości. Wśród zaproponowanych koncepcji nie zabrakło kreatywnych projektów rozwiązujących potrzeby coraz bardziej wymagającego biznesu, codziennego funkcjonowania w nowoczesnym mieście czy tych odpowiadających na wyzwania cyfrowej rzeczywistości. Co ważne, każdy z finalistów proponuje wizję w pełni wykonalną. Modele biznesowe, które zostaną zaprezentowane za kilka tygodni w Hanowerze można już teraz z powodzeniem wykorzystać jako bazę do przyszłych strategii rozwoju.


O GFT:

GFT jest jednym z największych światowych dostawców rozwiązań IT dla sektora bankowego.
Z siedzibą w Niemczech, GFT Group oferuje technologiczną ekspertyzę, siłę innowacji, oraz najwyższą jakość od ponad 25 lat. Założona w 1987 roku firma, odnotowała w 2013 przychody na poziomie przekraczającym 260 mln EURO. Z globalnym zespołem 4200 pracowników, firma jest obecna w 11 krajach za pośrednictwem 32 biur. The GFT Group jest notowana na giełdzie we Frankfurcie (Prime Standard).

Comments are closed.