Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source

promo

 Wrocław 18-19 kwietnia 2015

Sesja Linuksowa to największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux.

                W bieżącym roku przypada już 12 edycja tego wydarzenia!

Udział w Sesji, jak co roku, jest darmowy! Przez dwa dni spotykamy się na prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny IT.

Sesja jest wyjątkową okazją do poszerzenia swojej wiedzy, a także nawiązania wartościowych znajomości. Co roku na konferencji spotykają się pasjonaci informatyki z całej Polski. A my dbamy o dobrą atmosferę, sprzyjającą poznaniu wiedzy i ludzi.

Tegoroczna edycja odbywa się w weekend, 18-19 kwietnia we Wrocławiu. Po raz pierwszy odbędzie się ona w Centrum Technologii Audiowizualnych. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, dostępny będzie streaming, a nagrania z poszczególnych prelekcji zostaną później udostępnione w serwisie Youtube.

W tym roku gośćmi 12. Sesji Linuksowej będą między innymi Klaus Knopper profesor uniwersytetu w Kaiserslautern, twórca dystrybucji Knoppix, Michał „rysiek” Woźniak z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, Lennart Poettering, pracujący nad systemd i pulseaudio, Tomasz Wachowski i Wojciech Zeler z Techlandu i wielu innych.

Pełną agendę można znaleźć na stronie konferencji: www.12.sesja.linuksowa.pl

Zapraszamy

Koordynatorzy 12 Sesji Linuksowej

Michał Zając

Wojciech Czerpak

Comments are closed.