Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Wielka mobilizacja programistów

18 października w Łodzi zagoszczą specjaliści z branży IT zajmujący się technologiami mobilnymi. Tego dnia, w Międzynarodowych Targach Łódźkich odbędzie się druga edycja łódzkiej konferencji o technologiach mobilnych – Mobilization, będąca inicjatywą Stowarzyszenia Łódź JUG.

Tematyka konferencji obejmuje rozwój aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów ze szczególnym uwzględnieniem platform takich jak Android, iOS oraz Windows Phone.

Konferencja jest przeznaczona dla programistów, architektów, studentów, kierowników projektów i każdego zainteresowanego technicznymi aspektami tworzenia aplikacji ze świata technologii mobilnych.

Poruszone na konferencji aspekty, będą dotyczyć rozwoju aplikacji, rozwiązań skierowanych na platformy mobilne oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Łódź JUG – Jest to grupa związanych z językiem Java działająca od ponad 6 lat w Łodzi na rzecz rozwoju kompetencji kadr IT w Łodzi i okolicach.

Prosimy zainteresowane osoby o obserwowanie strony mobilization.pl w celu rejestracji

Zapraszamy 18 października do Łodzi.

Comments are closed.