Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

4 SEZON TECHCAMP – MÓWIMY TWOIM JĘZYKIEM!

techcamp-logo-nowe

W 4 sezonie TechCampu władzę na scenie przejmą języki programowania. Zanim jednak przyjrzymy się trendom w PHP, JAVIE czy .NET, spotkamy się we Wrocławiu, a tydzień później w Krakowie, by posłuchać o tym, jak język determinuje karierę w IT. Zarejestruj się bezpłatnie już teraz!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja:

Wrocław (22.10, godz.19): www.techcamp19.evenea.pl

Kraków (29.10, godz.19): www.techcamp20.evenea.pl

 JĘZYKI

Branża IT stoi otworem, a ty nie wiesz co wybrać? Ten dylemat pomogą rozwiać technologiczni specjaliści w czasie pierwszych powakacyjnych odcinków TechCampu – 22 października we wrocławskim klubie Fuga Mundi, a tydzień później, 29 października w krakowskiej w Rotundzie.

By jeszcze lepiej przedstawić, jak języki programowania kształtują ścieżkę kariery programistów, uczestnicy wezmą udział w spotkaniach w formule Speed Geeking. To krótkie rozmowy ze specjalistami wybranych języków – PHP, JAVA, C/C++. .Net oraz języki mobilne – przy wydzielonych stolikach, gdzie każdy z uczestników będzie miał szansę usłyszeć, jak rozwijać się jako koder, zadać nurtujące pytania i dowiedzieć się, jak poradzić sobie na początku zawodowej drogi. By nikogo nie dopadł mały głód, na czas technologicznych dyskusji zapewniamy gorącą pizzę.

Ponadto, jak zwykle w czasie TechCampu usłyszymy 3 prezentacje zaproszonych specjalistów. Wystąpi m.in. Adam Kopeć – na co dzień projektant PHP z Grupy Unity, a po pracy m.in. prelegent 4Developers – który opowie o ewolucji języków programowania.

Startujemy punkt 19. Najnowsze informacje o agendzie znajdziecie na www.techcamp.pl. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, Miquido, NOKIA oraz Województwem Małopolskim.

Comments are closed.