Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

II TYPO3Camp Poland

II TYPO3Camp Poland

21-22 listopada 2014

Już niedługo w Poznaniu odbędzie się druga edycja konferencji z cyklu międzynarodowych spotkań społeczności TYPO3, która jest jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce. Ubiegłoroczny sukces pokazał, że każdy entuzjasta rozwiązań open source powinien na stałe zarezerwować swój czas na tę konferencję.

CMS TYPO3 to obecnie najlepszy system oparty na licencji wolnego oprogramowania. Świadczy o tym fakt, że został on wybrany przez takie organizacje i firmy jak: UNESCO, New York Times, Lufthansa AG, NASA, Logitech, DHL, 3M, SMART AUTOMOBILE USA INC., Philips czy KFC Corporation.

TYPO3Camp Poland skierowany jest do osób zaangażowanych w tworzenie serwisów i aplikacji internetowych opartych o TYPO3, a także do wszystkich zaiteresowanych systemami CMS. Głównym celem konferencji jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, , nawiązanie kontaktów i znajomości oraz promowanie kultury open source w Polsce. Organizatorzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, zarażają entuzjazmem i edukują o korzyściach związanych z wdrażaniem systemu TYPO3.

Tegoroczna konferecja obfitować będzie w wykłady i prezentacje specjalistów i praktyków z branży. Wśród nich znajdzie się Ben van t’Ende, menadżer społeczności TYPO3, który zainauguruje całe wydarzenie.

Prelegenci nie płacą za udział w konferencji, dlatego warto zgłosić swoje wystąpienie. Jeżeli pracujesz w TYPO3, brałeś udział w jego wdrażaniu i chcesz podzielić się swoją wiedzą lub zaprezentować business case, prześlij swoją propozycję.

Więcej szczegółów na stronie konferencji – www.typo3camp.pl
Bilety już dostępne, nie przegap okazji, aby uczestniczyć w II TYPO3Camp PL!

Comments are closed.