Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Kate Gregory poprowadzi warsztaty z „Visual Studio Master Class”

NET_DeveloperDaysUdział w konferencji i warsztatach .NET DeveloperDays w niższej cenie tylko do 30 września!

Jeszcze tylko do 30 września można zarejestrować się w niższej cenie na warsztaty i konferencję .NET DeveloperDays, która odbędzie się w dniach 14-16 października na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. W gronie prelegentów znajdują się czołowi eksperci z kraju i z zagranicy, w tym gość specjalny z Kanady – Kate Gregory. Na uczestników pierwszego dnia wydarzenia czekać będą 2 sesje warsztatowe, a w ramach drugiego i trzeciego dnia konferencji odbędzie się 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki.

„To już ostatni dzwonek, aby zarejestrować się na konferencję .NET DeveloperDays w specjalnej, niższej cenie. Do końca września cena za udział w warsztatach wynosi 600 zł, a za udział w konferencji 400 zł. Od 1 października będzie to już odpowiednio 1000 zł oraz 800 zł. Światowej sławy prelegenci, techniczne tematy warsztatów, lokalizacja, catering oraz impreza integracyjna, to wszystko sprawia, że konferencja .NET DeveloperDays zapowiada się niezwykle interesująco. Polecam udział w warsztatach oraz w konferencji i zachęcam do zapisów na stronie internetowej www.developerdays.pl.” – powiedział Maciej Pilecki,  przewodniczący Komitetu Organizacyjnego .NET DeveloperDays.

Jedną z dwóch sesji warsztatowych, które rozpoczną się w piątek, 14 października będzie warsztat „Visual Studio Master Class” prowadzony przez Kate Gregory – światowy autorytet w dziedzinie programowania.

Kate Gregory„Większość programistów spędza cały dzień pracując z Visual Studio. Wielu z nich niestety  traci dużo czasu  wykonując zbyt skomplikowane operacje w tym programie. Podczas moich warsztatów  pokażę pełnię możliwości Visual Studio – jak radzić sobie ze skomplikowanym kodem bazowym, jak pisać mniej, ale zrobić więcej i w krótszym czasie. Ponadto przedstawię takie techniki debugowania, o jakich istnieniu większość developerów nie ma pojęcia, a które pozwalają wykorzystać pełną moc Visual Studio. Podczas warsztatu zwrócę również uwagę na szereg podpowiedzi i sugestii, jakie Visual Studio oferuje programistom, aby praca była bardziej wydajna. Pokażę również, jak szybko skonfigurować konto programu Visual Studio w trybie online i prowadzić tam pracę. Uczestnicy mojego warsztatu mogą mieć pewność, że zobaczą funkcje i możliwości Visual Studio, jakich jeszcze nie widzieli i jakich nie dotąd nie używali.”  – powiedziała Kate Gregory, prowadząca warsztat „Visual Studio Master Class”

Kate Gregory  jest ekspertem C++ wykorzystującym ten język programowania jeszcze zanim Microsoft wprowadził kompilator  C ++. Pasjonatka nowych technologii i narzędzi, świetnie znana w środowisku twórców oprogramowania. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w różnych językach programowania, w tym Fortran, PL / I, C ++, Java, Visual Basic i C #. W styczniu 2004  otrzymała tytuł Microsoft Most Valuable Professional dla Visual C ++.

Ostatnio programuje niemal wyłącznie w macierzystym C ++ i C #, dla różnych projektów, zarówno dla klientów korporacyjnych jak i niezależnych producentów oprogramowania.  Kate Gregory to ceniona prelegentka na konferencjach i kongresach w Kanadzie i na całym świecie m.in. DevDays, DevTeach, TechEd (USA, Europa, Afryka) oraz DevIntersection.

Drugim warsztatem do wyboru będzie sesja zatytułowana „Efektywna praca zespołowa w zespołach programistycznych” prowadzona przez Artura Żarskiego, doświadczonego eksperta w obszarze m.in. rozwiązań opartych o bazy danych, ze szczególnym nastawieniem na zaawansowane systemy analizy danych oraz hurtownie danych.

„Każdy zespół programistyczny stoi przed wyzwaniem efektywnej pracy zespołowej. W szczególności dotyczy to komunikacji, czyli wymiany informacji, zarządzania projektem oraz umiejętności analizy zgromadzonych informacji. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa jest bardzo ważne, aby efektywnie zarządzać zasobami i mieć pod ręką aktualne raporty. Z punktu widzenia programisty natomiast ważne jest otrzymywanie konkretnych informacji oraz przekazywanie informacji zwrotnej w odpowiedni sposób. Podczas mojego warsztatu przedstawię optymalny zestaw narzędzi dla każdej z ról – zarządu firmy, Project Managera, Testera, Developera, Klienta. Zakres tematów będzie bardzo szeroki – od Excela do Project Server – przegląd narzędzi Visual Studio, FeedbackManger, TFS, Project Server, Test Manager, SharePoint i innych.” – powiedział Artur Żarski.

O konferencji .NET DeveloperDays (www.developerdays.pl)

Konferencja .NET DeveloperDays, która odbędzie się w dniach 15-16 października w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Miejskiego we Wrocławiu wyróżnia się starannie dobranym zestawem prelegentów, precyzyjnie wybranymi tematami z dziedziny technologii .NET. Podczas warsztatów w dostępnej strefie ekspertów będzie można znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania oraz uczestniczyć w szeregu interesujących prezentacji na temat trendów i kierunków, w jakich będzie rozwijać się technologia .NET.

Na około 300 uczestników czekać będą 2 sesje o charakterze warsztatów w pierwszym dniu wydarzenia, oraz 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki, podczas drugiego i trzeciego dnia konferencji. Głównymi partnerami .NET DeveloperDays są: Krajowy Rejestr Długów, Objectivity, Credit Suisse oraz IT Kontrakt. Partnerem Merytorycznym konferencji został Microsoft.

Comments are closed.