Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Konferencja WROC# – święto programistów nadchodzi

LOGO-WRO_SHARP-2017-RGB

Konferencja programistyczna. Wrocław. Marzec. To trzy najważniejsze informacje, które każdy głodny wiedzy programista .NET powinien sobie zakodować w głowie już dziś. Mowa bowiem o konferencji WROC#, która po raz trzeci ugości międzynarodowej sławy prelegentów. 3 marca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu pojawi się 500 pasjonatów IT, którzy zdobędą miejscówki na to wydarzenie. Objectivity, pomysłodawca i organizator eventu, ujawnił nazwiska czterech pierwszych mówców – to Tess Ferrandez, Maarten Balliauw, Frans Rosén i Shawn Wildermuth. Przed nami kolejne odsłony – do końca stycznia poznamy pełną listę prelegentów.

Przygotowania imprezy rozpoczęły się tuż po zakończeniu drugiej edycji wydarzenia. Organizatorzy nawet przez chwilę nie dali o sobie zapomnieć. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, w ramach konferencji, w Objectivity odbywały się webinaria WROC# online z inspirującymi ludźmi. To nie tylko ukłon w stronę tych, którym nie udało się zdobyć biletów na ubiegłe edycje, ale też udana próba interaktywnego dzielenia się wiedzą z całą społecznością IT w Polsce. Objectivity planuje kolejne spotkania online.

Agenda konferencji zawsze obfituje w ciekawe zagadnienia – Angular, Entity Framework, Microservices, ASP.NET to tylko część z tematów, które wypełniły wystąpienia poprzednich dwóch edycji. Nazwiska prelegentów nie były przypadkowe. Chris Klug, Dan North, Julie Lerman, Mark Rendle – każdy programista na świecie musiał wielokrotnie o nich słyszeć. To nie przypadek, że bilety na dwie poprzednie edycje rozchodziły się w kilka sekund, skoro konferencja dwukrotnie łączyła w sobie wszystko to co najlepsze – świetnych mówców, ciekawe prelekcje i pełne atrakcji after party. Co czeka nas tym razem? Trzecia edycja WROC# ma być kombinacją wiedzy, rozrywki i dobroczynności.

W tym roku organizatorzy WROC#, popularność i rozpoznawalność konferencji chcą przekuć w pomoc innym, w związku z tym bilety na marcowe wydarzenie będą płatne. Przy rejestracji, która ruszy w lutym, będzie należało uiścić opłatę w wysokości 150 PLN. Cała suma zostanie przeznaczona na cele społeczne. Co istotne, każdy z uczestników podczas rejestracji sam zdecyduje, do której z trzech sugerowanych organizacji, trafią jego pieniądze. Portal biletprosze.pl, który poprowadzi sprzedaż biletów na WROC#, zrezygnował z pobierania prowizji, wspierając akcję. Korzystając z ogromnego zainteresowania wydarzeniem, Objectivity chce oddać, w całości zebrane ze sprzedaży biletów, pieniądze organizacjom pozarządowym (tutaj więcej informacji), które od lat skutecznie rozwiązują problemy społeczne. Tym razem celem konferencji nie będzie jedynie dzielenie się wiedzą, ale i dobrem.

Tak jak w poprzednich latach event wspierają partnerzy oraz grupy .NETowe, budując wraz z organizatorami wrocsharpową społeczność. Już w lutym na stronie wydarzenia pojawi się link rejestracyjny. Aby być na bieżąco, należy śledzić WROC# na: Facebook, Twitter.

KBS_7798

Comments are closed.