Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Polska po raz kolejny triumfuje w Code Hunt Challenge

Code Hunt Challenge_logo

Polska po raz kolejny triumfuje w Code Hunt Challenge, czyli serii dodatkowych, międzynarodowych wyzwań z zakresu programowania, towarzyszących konkursowi Imagine Cup. Adam Żychowski – student warszawskiej Politechniki – nie miał sobie równych w styczniowej odsłonie wyścigu kodowania i otrzyma główną nagrodę w wysokości 1000 dolarów. W trakcie pięciu dotychczasowych zmagań Code Hunt Challenge polscy studenci już dwukrotnie zajmowali najwyższe miejsce.

Adam Żychowski, zwycięzca Code Hunt Challenge„Styczniowa edycja Code Hunt Challenge nie była moim pierwszym spotkaniem z tym konkursem. Swoich sił próbowałem już w poprzednich miesiącach, dwukrotnie uzyskując maksymalny wynik. W listopadzie niewiele mi zabrakło – szybszy okazał się tylko jeden student na świecie. Cieszę się, że w końcu udało mi się wygrać” – podkreślił Adam Żychowski.

 

W październikowej odsłonie wyzwania triumfatorem konkursu był Dawid Bugajewski, studiujący na co dzień na Wojskowej Akademii Technicznej. Wśród ośmiu finalistów tej edycji znalazło się także dwóch innych Polaków: Piotr Frocisz oraz styczniowy zwycięzca – Adam Żychowski.

 Wyzwanie Code Hunt Challenge, będące częścią Imagine Cup, to gra, dzięki której zawodnicy mogli podnieść swoje umiejętności w programowaniu oraz zdobyć nagrody pieniężne. W każdy trzeci weekend miesiąca, aż do końca kwietnia 2015 r., będzie się pojawiać nowe, 48-godzinne wyzwanie. Najlepsze i najszybsze rozwiązanie zadania gwarantuje 1000 dolarów, a dodatkowo każdy zawodnik bierze udział w loterii, w której główną nagrodą jest 5000 dolarów.

 Kolejna edycja wyzwania rozpocznie się 21 lutego o godz. 01.01 czasu środkowoeuropejskiego. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na stronie Code Hunt Challenge. Trenowanie umiejętności kodowania za pośrednictwem strony jest możliwe także poza trwaniem wyzwania.

Comments are closed.