Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

ROADSHOW „PRZYJAZNY SHAREPOINT” Z NAJLEPSZYMI EKSPERTAMI BRANŻY

Technologia SharePoint w centrum, doświadczeni eksperci do usług uczestników, a do tego intensywny networking w gronie dyrektorów i managerów IT. Tak w skrócie wyglądać będzie cykl bezpłatnych konferencji Intratic – „Przyjazny SharePoint”. Roadshow startuje 23 września i odwiedzi 4 miasta (Warszawa, Wrocław, Katowice Kraków). Trwa rejestracja!

– Pracując z Klientami nad ich środowiskiem digital workplace udało się nam wypracować ścieżkę, która pozwala wdrażać takie systemy, do których użytkownicy łatwo się adoptują. Wraz z partnerami chcemy przekazać nasze doświadczenie i wiedzę w tematyce digital workplace, bo jest to obszar, w którym nasz rynek potrzebuje stałej edukacji – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, CEO Intratic oraz prelegent na konferencji.

Zarejestruj się bezpłatnie

W ciągu 4 kolejnych dni wydarzenia eksperci odwiedzą 4 miasta – Warszawę (23.09), Wrocław (24.09), Katowice (25.09) oraz Kraków (26.09). Uczestnicy tych spotkań będą mieli okazję wysłuchać rad i wskazówek od przedstawicieli najważniejszych graczy na rynku digital workplace – Intratic, Microsoft, Nintex oraz Kodak Alaris. Na scenie pojawi się Jarosław Sokolnicki (od 10 lat ekspert Microsoft), który na początek zaprezentuje modele implementacji usług SharePoint. Następnie specjalistka Intratic – Weronika Turyńska wyjaśni, jak prawidłowo wdrożyć Microsoft SharePoint, aby przyniósł on rzeczywistą korzyść organizacji. Temat elementów, które w istotny sposób mogą poprawić wykorzystanie środowiska SharePoint w każdej firmie rozwinie następnie Maciej Pondel. Uzupełnieniem jego prelekcji będzie sekcja prowadzona przez Macieja Witkowskiego (od ponad 12 lat związany z rynkiem cyfryzacji, ekspert Kodak Alaris), który przedstawi na przykładzie kilku typów dokumentów skuteczność wprowadzania ich do bibliotek SharePoint dzięki oprogramowaniu Kodak.W czasie roadshow usłyszymy także o tym, na jakie korzyści z wdrożenia elektronicznego przepływu dokumentów może liczyć organizacja.  Za tę część merytoryki odpowiadać będzie CEO Intratic oraz Felix Gremlich z Nintex. Gościem specjalnym w Krakowie oraz Katowicach będzie Michał Sajdak z Securitum., który na żywo pokaże jak dbać o bezpieczeństwo portali korporacyjnych.

Fireside chat z praktykami

Na końcu każdego spotkania w trakcie rozmów fireside chat na temat rozwiązań usprawniających procesy biznesowe, będzie można wysłuchać przedstawicieli czołowych firm w Polsce, które wdrożenie rozwiązań digital workplace mają już za sobą. Na scenie pojawi się m.in. z Jakub Bylinowski (Nowa Era), Bogumił Iskrzyński (EDF) oraz Tadeusz Calanca (Europejski Fundusz Leasingowy).

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie www.roadshow.intratic.eu. Na wydarzenie zaprasza oganizator – Intratic wraz z partnerami Microsoft, Nitex oraz Kodak Alaris i patronami medialnymi – Itwiz.pl, erp-view, erp24.pl, MagazynIT, Reseller News, IT Polska news, pracaIT.com, Software Development Journal, Dziennik Intarnautów, decyzje-it.pl oraz it-manager.pl.

 

Agenda konferencji roadshow „Przyjazny SharePoint” :

8:40 – 9:00 – Rejestracja gości

9:00 – 9:15 – Rozpoczęcie Konferencji

9:15 – 9:45 – Weronika Turyńska (Intratic): Metody wdrożenia i ulepszenia SharePoint ze szczególnym naciskiem na UX

9:45 – 10:15 Jarosław Sokolnicki (Microsoft): Modele implementacji usług SharePoint

10:15 – 10:50 – Przerwa kawowa

10:50 – 11:20 – Maciej Pondel (Intratic): Bogaty Sharepoint!

11:20 – 11:50 – Maciej Witkowski (Kodak Alaris):  Jak skutecznie indeksować, digitalizować  i pracować na dokumentach dzięki rozwiązaniom Kodak Alaris dla MS Sharepoint.

11:50 – 12:20 – Przerwa kawowa

12:20 – 12:50 – Grzegorz Rudno-Rudziński (Intratic): Wizja biznesowych korzyści wynikających z wdrażania Workflow

12:50 – 13:20 – Felix Gremlich (Nintex): Workflow dla każdego, wszędzie i zawsze.

13:20 – 13:40 – Fireside chat

13:40 – 14:10 – Networking

14:10 – 14:30 – Losowanie nagród, zakończenie konferencji

*Gościem specjalnym konferencji w Katowicach i w Krakowie będzie Michał Sajdak (Securitum) – Częste problemy bezpieczeństwa w portalach korporacyjnych.

Comments are closed.