Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

TECHCAMP#28 .NET – POZNAJ PLATFORMĘ ŁĄCZĄCĄ WIELE JEZYKÓW!

techcamp-logo-nowe

Obejmuje środowisko uruchomieniowe CLR oraz biblioteki klas dla aplikacji. Na stałe niezwiązana z żadnym konkretnym językiem programowania, a jej zadaniem jest zarządzanie różnymi elementami systemu. Każdy zaprawiony w kodzie programista z pewnością wie o czym mowa – z technologią .NET oko w oko staniemy już 28 maja w krakowskim klubie Rotunda!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja:

Zarejestruj się na: http://techcamp28.evenea.pl/

Już 28 maja w Krakowie równo o 19:00, na TechCampowej scenie główną rolę odegra jedna z najpopularniejszych platform programistycznych – .NET. W czasie kolejnego odcinka naszego technologicznego barcampu poznamy jej tajniki i na wyciągnięcie ręki będziemy mieć opcje i sposoby tworzenia aplikacji posługując się platformą Microsoft. Podczas krakowskiego wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się m.in. przedstawiciel Grupy Unity Jerzy Czopek. Programista, z 4-letnim doświadczeniem związanym z pracą z technologią SharePoint. Na co dzień dostarcza klientom rozwiązania wynikające z możliwości jakie daje platforma SharePoint 2010 i 2013 w zakresie HR, obiegu dokumentów oraz integracji z zewnętrznymi systemami. Jurek uchyli rąbka tajemnicy udowadniając, że posiadając wiedzę z zakresu HTML/CSS/JS każdy może zostać programistą. Ponadto każdy kto boi się początkowych błędów podczas pracy z technologią .NET powinien koniecznie wysłuchać prezentacji Adama Marszałka, który hobbistycznie od ok. 10 lat, a zawodowo od 3 jest związany z technologią .NET, w wolnym czasie programuje również na Windows Phone’a. Podczas swojej prezentacji wskaże na co warto zwracać uwagę zaczynając swoją przygodę z platformą Microsoft

Jeśli i Ciebie nurtują zagadnienia związanie z jedną z najbardziej popularnych platform programistycznych i chcesz poznać wszystkie skrywane przez nią tajniki nie może Cię zabraknąć podczas najbliższego odcinka TechCampu, który już 28 maja w krakowskim klubie Rotunda. Rejestracja trwa!

28 odcinek TechCampu to również nie powtarzalna szansa by wziąć udział w emocjonującej programistycznej debacie z ekspertami podczas TechClash! 3 stoliki, 3 sporne, technologiczne tematy. Posil się gorącą, darmową pizzą i podejmij technologiczną bitwę w naszych dyskusjach!

Zarejestruj się bezpłatnie na: http://techcamp28.evenea.pl/

Comments are closed.