Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

WROC# – Konferencja IT jakiej jeszcze nie było!

logo

Już 12 marca tego roku we Wrocławiu będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie – brytyjska firma Objectivity zorganizuje konferencję WROC# skierowaną do środowiska .NET. To będzie niepowtarzalny moment, kiedy na jednej scenie wystąpi siedmiu zagranicznych, znanych i cenionych w swojej branży specjalistów, którzy podzielą się z publicznością swoją wiedzą i doświadczeniem. Konferencję, swoją obecnością, uświetnią między innymi Mark Seemann, Dan North i Mark Rendle. A to jeszcze nie wszystko co przygotował dla nas Team WROC#.

Zaproszeni prelegenci, podczas swoich wystąpień, poruszą tematy związane z: HTML 5, ASP.NET vNext, AngularJS, wydajnością aplikacji i programowaniem funkcyjnym (F#).

Ta darmowa konferencja jest wydarzeniem całodniowym i odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Hali Stulecia. Rejestracja publiczna na konferencję rusza 2 lutego. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy obserwować stronę internetową.

Jesli nie chcesz niczego przegapić i dowiedzieć się więcej o konferencji, śledź nas na Facebooku.

Pomysł na zorganizowanie konferencji narodził się właśnie w Objectivity. Jednen z pracowników firmy zapragnął zaprosić do Wrocławia doświadczonych w swojej branży kolegów. Podzielił się swoimi przemyśleniami z przełożonymi i tak powstała idea organizacji WROC#. Firma zasponsorowaIa to wydarzenie, ale całą organizację powierzyła pracownikom.

Celem konferencji jest dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń, dyskusja specjalistów ze specjalistami. To niepowtarzalna okazja, kiedy w jednym miejscu zbiorą się entuzjaści programowania, którzy w trakcie trwania wydarzenia, będą mogli porozmawiać o swojej pasji z czołowką światowej branży.

Wszystkich zainteresowanych tym prestiżowym wydarzeniem zapraszamy do rejestracji!

Comments are closed.