Przesyłanie strumieni multimediów w oparciu o UserMedia, WebRTC i ASP.NET SignalR
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-czerwiec-2015/

Zapraszamy na 13 Sesję Linuksową

13 sesja linuksowaSesja Linuksowa to największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux. Organizowana przez Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne działające przy Politechnice Wrocławskiej.

Tegoroczna, 13 edycja wydarzenia, odbędzie się 2-3 kwietnia w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Celem konferencji jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Wiemy, że Open Source jest coraz bardziej popularny zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. Dlatego na konferencji poruszamy zagadnienia z różnych dziedzin, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Udział w konferencji jest darmowy.

Prelekcje będą prowadzone w dwóch językach, polskim i angielskim.  W tym roku po raz kolejny będziemy gościć Klausa Knoppera, profesora uniwersytetu w Kaiserslautern, twórcę dystrybucji Knoppix.

Sesja jest wyjątkową okazją do poszerzenia swojej wiedzy, a także nawiązania wartościowych znajomości. Co roku na konferencji spotykają się pasjonaci informatyki z całej Polski.

Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, dostępna będzie transmisja na żywo, a nagrania z poszczególnych prelekcji zostaną później udostępnione w serwisie Youtube.

Zainteresowanych poprowadzeniem prelekcji zapraszamy do kontaktu:

e-mail: [email protected]

strona: www.13.sesja.linuksowa.pl

Koordynatorzy 13. Sesji Linuksowej

Wojciech Czerpak i Dobrochna Przybyłek

Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne

Comments are closed.